Verze: 2.01

PříjemCalendarFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

definitivni zabiti

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
moor2

Poèet pøíspìvkù : 7

PříspěvekPředmět: definitivni zabiti   12/3/2010, 21:59

zdarec lidi chci se zeptat jak se da v G3 definitivne zabit. ve dvojce a i v 1 to bylo tak ze kdyz byl nepritel srazenej k zemi a vy zautocili tak ho hrdina zapichl a byl s nim konec. ale ja am tedka problem sem na zacatku mam zlikvidovat kemp skretu v vesnicce ale oni porad vstavaj a nechcou umrit . sice uz mam ukol splnenej ale ja je chci sprovodit ze sveta Evil or Very Mad Twisted Evil death to all orks Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
dymik

Poèet pøíspìvkù : 53

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   13/3/2010, 08:00

Takže maš tri možnosti bud ich dorazíš lukom alebo kušou alebo ich zabiješ magiou alebo ich dorazíš mečom tak že ked budú na zemi a budeš ich mat namierených tak podržíš lavé tlačítko myši.
Návrat nahoru Goto down
moor2

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   13/3/2010, 15:54

dymik napsal:
Takže maš tri možnosti bud ich dorazíš lukom alebo kušou alebo ich zabiješ magiou alebo ich dorazíš mečom tak že ked budú na zemi a budeš ich mat namierených tak podržíš lavé tlačítko myši.

jj jenze problem je v tom ze ja nemuzu toho bastarda zamerit . lukem me to nenapadlo a magii si setrim neb mam jen par svitku. a helelukem kdyz ho jakoby srazim na zem tak je s nim definitivni konec ne ??? jako v gothicu 2 kdyz sem si vysplhal na nejaky vyvyseny misto a palil na ne z luku tak sem je nemusel chodit dorazet ale byly dead. doufam ze mi rozumis jak to bylo mysleno
Návrat nahoru Goto down
dymik

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   13/3/2010, 17:13

Áno budú hneď dead ak si chcel to vediet a ešte aký patch máš v hre nainštalovaný?
Dodal by som že ked oslobodzuješ nejaké mesto tak ich nemusíš dorážat pretože sú automatický mrtvi ,ale musí byt jeho meno červenou farvou. Smile
Návrat nahoru Goto down
moor2

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   14/3/2010, 04:42

dymik napsal:
Áno budú hneď dead ak si chcel to vediet a ešte aký patch máš v hre nainštalovaný?
Dodal by som že ked oslobodzuješ nejaké mesto tak ich nemusíš dorážat pretože sú automatický mrtvi ,ale musí byt jeho meno červenou farvou. Smile

jj to mi uz doslo ze kdyz osvobozuju tak je nemusim dorazet jinak patch nevim (zjistim)a chtel sem se zeptatze zacatku me mel gorn dovyst do reddocku jenze ja se mu trocha zatoulal a pak mi to zahlasilo ze je ukol prerusen a kdyzsem se vratil do tohomesta tak uz tam byly rebelove a ani gorn ani diego a ani milten tam nebyly kde ho mam hledat???
Návrat nahoru Goto down
dymik

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   14/3/2010, 10:52

V prvom rade ti odporúčam nainštalovat patch . 1.73 alebo 1.72 musel by íst od začiatku .ale kedže si nazačiatku tak to ani nevadí. Aj mne sa to s gornom stalo ked som hrál G3 prvýkrát. A každý zo štyroch hrdinov sa roztrúsili do celého sveta takže tu máš popis kde ich najdeš.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
moor2

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   16/3/2010, 13:50

tak nakonec sem nikde nezjistil verzi hry ale je to jako priloha od levelu jestli ti to pomuze nevim jakou verzi tam meli ale ja bych se moc do patchovani nepoustel neb jsemsi uz jednou patch stahnul a pak mi neslahra spustit a ja ji musel reinstalovat
Návrat nahoru Goto down
aaaaab

Poèet pøíspìvkù : 87

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   8/4/2010, 21:05

moor2 napsal:
tak nakonec sem nikde nezjistil verzi hry ale je to jako priloha od levelu jestli ti to pomuze nevim jakou verzi tam meli ale ja bych se moc do patchovani nepoustel neb jsemsi uz jednou patch stahnul a pak mi neslahra spustit a ja ji musel reinstalovat
Ta z Levelu je dobrá, bude ti fungovať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: definitivni zabiti   Today at 03:36

Návrat nahoru Goto down

definitivni zabiti
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Gothic 3 :: Pomoc-
Přejdi na: